Головна | Карта сайту | Контакти
Меню сайта
Статистика
Rambler's Top100 PR-CY.ru

Оптимізовано для:
 

ЕКО-ВІТ та його застосування

ЕКО-ВІТ є органічним добривом на основі біогумусу та органічного сапропелю, він практично повністю зберіг всі основні властивості біогумусу і в той же час багато в чому має ряд суттєвих переваг. Однією з основних відмінностей є те, що гумінові сполуки переведені із важкорозчинних в середньо і легкорозчинні форми та знаходяться на органічній матриці.

ЕКО-ВІТ є універсальним. Його дія проявляється практично на всіх видах ґрунтів, особливо на легких. Слід відмітити, що позитивний ефект помітний при застосуванні на всіх культурах під які його вносили. Прибавка врожаю при цьому коливалась від 10-20% (для зернових культур) до 40-100% (для овочевих культур) в залежності від агрофону. ЕКО-ВІТ є добривом тривалої дії. Його дія проявляється протягом 2-3 років. Немаловажним є те, що продукція вирощена та землях удобрених ЕКО-ВІТом є екологічно чистою та абсолютно безпечною, що особливо актуально сьогодні. Механізм дії ЕКО-ВІТу принципово відрізняється від традиційних добрив. Він забезпечує рослини необхідними мікроелементами, азотом, фосфором, калієм, має чітко виражені антиоксидантні властивості (понижує кислотність ґрунтів), сприяє утриманню ґрунтової вологи (покращує буферні властивості ґрунту, понижує втрати газоподібного азоту, який знаходиться в ґрунті, та різко зменшує його вимивання в ґрунтові води. Він виконує роль органічної матриці, яка збільшує загальне поглинання ґрунтів, поживні речовини знаходяться в гелеподібній формі та засвоюються рослинами по мірі їх необхідності. На перший погляд така кількість позитивних властивостей в одному препараті практично неможлива, але самі факти підтверджують позитивні результати практично на всіх культурах.

ЕКО-ВІТ вноситься шляхом рівномірного розсіювання по поверхні ґрунту з послідуючою зарубкою його на глибину 8-10 см. При суцільному розсіювання норма внесення 15-20 кг на сотку при першому внесенні, в послідуючі роки норма внесення зменшується на 20-30%.  Урожайність при цьому залишається стабільною. Після 3-х річного застосування достатньо 7-10 кг на сотку. При локальному внесенні в зону живлення рослин (в лунки, рядки, при стовбурову зону) цілком достатньо 7-10 кг на сотку при першому застосуванні.

При садінні картоплі цілком достатньо 100-150 г в лунку; томатів 150-200 г; морква, цибуля, буряк 250-300 г на погонний метр рядка; при посадці саджанців фруктових дерев, кущів та винограду 200-300 г в лунку; при закладці сіянців дерев для лісогосподарств 200-300 г на погонний метр рядка.

Якщо під час посадки локальне внесення не проводилось, доцільно зробити при стовбурове мульчування, з послідуючою зарубкою в грунт просапуванням, при цьому норму внесення доцільно збільшити на 10-20% для всіх культур. При догляді за багаторічними насадженнями, плодових дерев, кущів, ягідників, декоративних насаджень і т.д. рекомендуються слідуючі норми внесення в залежності від віку рослин:

Плодові дерева (яблуня, груша, слива, абрикоса, персик, черешня)

  • В розсадниках (перший рік вегетації) 300-400 г на погонний метр рядка, пристовбурове мульчування з послідуючим просапуванням.
  • Однорічні – 200-300 г
  • Двохрічні – 400-500 г
  • Трьохрічні – 700-1000 г
  • Чотирьох-п’яти річні – 1,5-2 кг
  • Більше п’яти років – 2-3 кг під дерево.

Кущі (смородина, порічки, аґрус, аронія і т.д.)

  • Однорічні – 150-200 г
  • Двохрічні  - 200-300 г
  • Три і більше – 500-700 г під кущ.

Під час догляду за просапними культурами доцільно проводити мульчування з послідуючою заробкою в грунт просапуванням 70-100 г під рослину в залежності від віку та стану рослин. Норми внесення ЕКО-ВІТу можуть бути збільшені, від цього якість не постраждає. Рекомендації проводились з точки зору максимальної економічної доцільності. Після першого поливу, або першого дощу, ЕКО-ВІТ починає працювати.

В засушливу погоду максимальну ефективність від застосування ЕКО-ВІТу можна отримати при використанні його у вигляді водних розчинів. В ідеалі це доцільно робити слідуючим чином. Потрібно зробити маточний розчин ЕКО-ВІТу 1:10 (1 кг ЕКО-ВІТу на 10 л води) якщо є можливість воду нагріти до 30-500С. В залежності від наявної посуди, наприклад 10 кг на 100 л, 20 кг на 200 л води готуємо маточний розчин, вже через декілька діб його можна використовувати для приготування робочого розчину. Робочий розчин готується шляхом розбавлення маточного розчину в пропорції 1,5-2 л на 10 л води. Тобто, з 20 кг ЕКО-ВІТу можна отримати 1500-2000 л робочого розчину. Його можна одразу використовувати одночасно як кореневе підживлення і полив. Маточний розчин має чітко виражені антиоксидантні властивості. При тривалому зберіганні якість маточного розчину покращується, це пов’язано з розчиненням в ньому важкорозчинних форм гуматів.

Використання водних розчинів з ЕКО-ВІТу є найефективнішим. Одночасно з вологою рослина отримує практично повний комплекс макро та мікроелементів збалансованих по унікальній природній технології.